Refereranslar

195 Plaza Pak Group Levent P.V.C Membran

Çatı uygulamasını güçlendirip, verimliliğini artırdığımız 195 Plaza Group’un izolasyonunda P.V.C membran kullanımı gerçekleştirdik. Kaplama malzemesi niteliğinde olan ürün Türkiye’nin en kaliteli izolasyon malzemesidir. Plazayı su ve yağmura karşı dayanıklı bir hale getirdik.

Adres: 195 Plaza Pak Group Adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No: 195, Levent, Şişli, İstanbul.

Acarlar Grubu Kavacık P.V.C Membran

İzolasyon ve ses yalıtımı alanında profesyonel bir şirket olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Önemli referanslarımızdan biri olan P.V.C Membran ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin farklı yerlerinde olduğu gibi Kavacık şubemizde de profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Adres: İnkılap Mahallesi, Küçüksu Cd. Bıldırcın Sk. No:95 /1 Ümraniye – İSTANBUL

Şahin Kömür Ataşehir P.V.C Membran

Su ve mantolama izolasyonu işlemlerini gerçekleştirirken tercihimizi p.v.c membrandan yana kullanıyoruz. Sunduğu yüksek kalite, yangın gibi olumsuz durumlarda aleve karşı gösterdiği direnç, uzun ömürlü hizmet ve güçlü mekanik dayanımı ile yüksek performans sağlıyor. Birçok yönden sağladığı avantajlarla birlikte p.v.c membran, yalıtım yönetmeliğine de uygun üretilmiş bir malzemedir.
Adres : Gebze Kömürcüler OSB, Uzunhasan Cad. No:1 Dilovası/KOCAELİ

Albaraka Türk Bankaları Türkiye Geneli P.V.C Membran

Albaraka Türk Bankalarının Türkiye genelindeki tüm binalarında izolasyon ve mantolama işlemleri firmamızca yapılmıştır. Müşterimizin memnuniyetini en üst hedef olarak gördük ve P.V.C membran kalitesinden faydalanarak uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilecek bir iş çıkardık.
Müşterimizin Türkiye genelinde var olan tüm binalarında hizmet verilmiştir. Tüm çalışmalarımızda
P.V.C membran kullanılmıştır.

Algida Dondurma Çorlu P.V.C Membran

İzolasyon yaptırmak istediğimizde membranın bu işte olabilecek en iyi malzeme olduğunu öğrendik. İşimiz gıda ile ilgili olduğu için kullanılan malzemenin sağlıklı olması da ayrıca önem verdiğimiz bir konuydu. Tüm beklentilerimiz p.v.c membran ile karşılanmış oldu. Tabi ferko izolasyonun işini titizlikle yapmasıda buna eklenince oldukça memnun kaldık.

Adres : 2750 İnkılap Mh. Küçük su Cd. Bıldırcın Sok. No:95/1 Ümraniye – İSTANBUL

Altın Kalem Öğrenci Yurdu Karabük P.V.C Membran

Çalışma ortağımız Altın Kalem Öğrenci Yurdu’nun mantolama ve su yalıtımı işinde p.v.c membran kullandık. Dayanıklı, uzun ömürlü ve direnci yüksek izolasyon malzemesi tercih ederek, profesyonel bir işe imza attık.
Karabükte bulunan yurdun izolasyonunu üstlenerek yalıtım konusunda tam destek sağladık. Yurt adresi: Kılavuzlar Köyü girişi, Karabük Üniversitesi Karşısı 250. metre, Vatan Caddesi No: 4.

Altınparmak Bal Çekmeköy P.V.C Membran

P.v.c membran Ürünlerimiz kaliteli olup çokça tercih edilmektedir. Altıparmak çatısı altında piyasaya sunulan Balparmak, 1989 senesinde Türkiye’nin en çok satılan bal markası olmuş ve Altıparmak Gıda, 1991 yılında elde ettiği pazar liderliğini bugüne kadar sürdürdü, sürdürmekte.

Merkez, Çavuşbaşı Cd. No: 70, 34782 Çekmeköy/ İstanbul

Amerikan Hastanesi Nişantaşı P.V.C Membran

Dış kaplama ve mantolama yaparak Amerikan Hastanesi binasına yeni bir soluk kazandırdık. Hem yapının su ve ısıdan izole olmasını sağladık hem de dayanıklılığını artırdık. P.V.C membran kullanarak yaptığımız yalıtım tüm olumsuz hava koşullarına karşı, yapıyı en güzel şekilde muhafaza ediyor.

Amerikan Hastanesi Adres: Teşvikiye, Güzelbahçe Sokak, No: 20, 34365 Nişantaşı/ Şişli/ İstanbul.

Amerikan Koleji Alemdağ P.V.C Membran

Çocuklar ile ilgili bir işimiz ve çalışma alanımız olduğu için okulumuza yaptırdığımız her şey bizim için oldukça hassas bir konu. İzolasyon yaptırmak istediğimizde de ferko izolasyonun çalışmalarını ayrıntılı olarak inceledik. Özellikle izolasyonun tam performans sağlaması ve malzemenin kalitesi bizim için önemliydi. Ferko izolasyonun bu isteğimizi karşılayacak şekilde malzeme olarak p.v.c membran kullandığını gördük ve içimiz rahat bir şekilde kararımızı verdik.

2750 İnkılap Mh. Küçüksu Cd. Bıldırcın Sk. No:95/1 Ümraniye – İSTANBUL

Arça 1 Villa Türkmenistan P.V.C Membran

Arça 1 Villasında P.V.C Membran ile mantolama ve izolasyon hizmeti verilmiştir. En üst kalitedeki malzemelerle uzman personelimiz tarafından yapılan işlemler özen ve titizlikle gerçekleştirilmiştir.
Arça 1 Villa, Türkmenistan’da bulunur. Yapılan izolasyon işlemlerinde P.V.C membran kullanılmıştır. Firmamız dünyanın her yerinde hizmet verebilecek donanıma ve yeterliliğe sahiptir.

Aryıldız Madeni Eşya Çorlu P.V.C Membran

Aryıldız Madeni Eşya firmasının talebi üzerine verdiğimiz su ve mantolama izolasyonu hizmetinde en üst kalite özelliklerini sunan P.V.C membran tercih edilmiştir. Ürünün uzun ömürlü ve ateşe dayanıklı oluşu, bitki köklerinin gelişmesine izin vermemesi, buhar geçirgenliği gibi özellikleri uzun yıllar problemsiz şekilde kullanılabilmesini sağlayacaktır.

Aryıldız Madeni Eşya’nın izolasyon hizmeti verdiğimiz binaları Tekirdağ’ın Çorlu İlçesinde bulunuyor. Çalışmalarımızda P.V.C Membran kullanılmıştır.

Beyaz Fırın İstanbul Şişli Şubeleri P.V.C Membran

Mantolama ve yalıtımında başarılı sonuçlar aldığımız Beyaz Fırın’ın İstanbul Şişli şubelerinde P.V.C membran kullandık. Bu sayede su, nem, rutubet gibi olumsuz etkilere karşı maksimum izolasyon sağladık. Ayrıca disiplinli ve profesyonel işçilik sunarak firmanın takdirini kazandık.
İstanbul Şişli Şubeleri
Beyaz Fırın adres: Esentepe, Büyükdere Caddesi, No: 185, 34394 Şişli/İstanbul.

Borusan İstanbul Avcılar P.V.C Membran

Borusan İstanbul binalarındaki su ve mantolama işlemleri firmamız tarafından yapılmıştır. çalışmalarımızda bu alanda kullanılan en kaliteli malzeme olan P.V.C Membran kullanılmış ve uzman çalışanlarımız tarafından hizmet verilmiştir.
Borusan İstanbul’un adresi İstanbul – Avcılar’dadır. izolasyon çalışmalarında kalitesine güvendiğimiz P.V.C membran kullanmayı tercih ettik.

Borusan İstanbul İstinye P.V.C Membran

Müşterimizin bize olan güvenini en iyi şekilde karşılayabilmek için binalarının mantolama işlemlerini
p.v.c membran ile gerçekleştirdik. P.V.C Membranın kaliteli ve uzun ömürlü oluşu, aleve karşı direnci, bitki köklerinin gelişimine izin vermemesi uzun yıllar boyunca tam randıman sağlayacaktır.
Müşterimiz Borusan İstanbul, İstinye’de bulunur. Binalarının yalıtımı P.V.C Membran ile yapılmıştır.

Calinos Holding Kavacık P.V.C Membran

Calinos Holding binasının mantolama ve izolasyon çalışmaları firmamız tarafından yapılmıştır. Çalışmalar boyunca en kaliteli ürün olarak P.V.C membran kullanılmıştır. Ürün kalitesi yanında hizmet kalitesinin de en üst düzeyde olmasına özen gösterilmiştir.
Calinos Holding, Kavacık adresinde bulunur. Müşterimizin binasının izolasyonunda kalitesine güven duyduğumuz P.V.C membran kullandık

Cnr Expo Fuarı İstanbul Yeşilköy P.V.C Membran

Avrasya’nın en büyük fuarı Cnr Expo’nun su izolasyonu, ısı yalıtımı ve çatı bakımını tamamladık. Birinci kalite izolasyon malzemesi olan P.V.C membran ile hava ve çevre koşullarına dayanıklı bir yalıtım hizmeti sunduk.
İstanbul – Yeşilköy
Cnr Expo Fuar adresi: Yeşilköy Mahallesi, Istanbul Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/ İstanbul.

Lütfen yazın