Teras PVC Su İzolasyonu

Teras Pvc Su İzolasyonu

Teraslar binaların hava alma alanlarıdır bundan dolayı da binanın niteliğine göre her bir teras farklı ölçülerde olmaktadır. Terasların üstü açık olduğu için yağmur, kar, güneş gibi çevresel koşullardan fazlasıyla etkilenmektedirler. Özellikle yağış alan bölgelerde suyun birikmesi zaman içinde hem zemin betonuna hem de altına zarar vermektedir. Teras pvc su izolasyonu da bu zararların önlenmesi konudan alınması gereken önlemlerdendir.

Teras Su Yalıtım Malzemeleri

Hem iç mekan ısısının korunması, hem de içeri nem veya su girişi olmaması için gerekli olan su yalıtımı sistemleri, firmamız tarafından sizlere birçok farklı malzeme ve fiyat ile sunulmaktadır. Birçok farklı teras su yalıtım malzemeleri ile ihtiyacınıza uygun çözümler üreten firmamız, fiyatları da oldukça uygun tutmaktadır. Siz de teras katınızın yalıtımı işlerinde bizi tercih edebilir ve kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Teras Su İzolasyonu

Püskürtme izolasyon olarak da adlandırılan yeni sistemleri teras su izolasyonu olarak hizmetinize sunuyoruz. Kusursuz sonuçların alındığı ve verimli kullanımların mümkün olduğu sprey ve su izolasyonunu kullanıyoruz. Teraslarınızın vazgeçilmezi olacak sistemle alakalı en iyi sonuçları alacağınızı garanti ediyoruz. Su sizin için sorun olmaktan çıkaracaktır. Deneyerek çatınızın izolasyonunu yaptırabilirsiniz.