Polyurea Püskürtme Su Yalıtımı

Poliüretan su yalıtımı, sıvı şekilde uygulandığı için, yapı elemanlarının şekline uygun olarak tasarlanabilir. Bu sayede, her türlü yapı elemanının su yalıtımı ihtiyacına uygun olarak uygulanabilir. Ayrıca, poliüretan köpük, su buharı geçirgenliği düşük olduğu için nem kontrolüne de yardımcı olur.

Poliüretan karbamat bağlantıları ile birleştirilen organik üniteler zincirinden oluşan bir polimerdir. Esnek ve esnemeyen köpükler, dayanıklı elastomerler ve yüksek performanslı yapıştırıcılar, sentetik fiberler, contalar, halıların alt kısmı ve sert plastik yapımında kullanılırlar.

Poliüretan Isı Yalıtımı

Poliüretan köpük malzemesi, ısı kaybını önlemek için çok iyi bir çözümdür. Bu malzeme, yüksek ısı yalıtımı sağlar ve bu sayede yapı elemanlarının ısı kaybını önler. Bu da, enerji tasarrufu sağlar ve enerji maliyetlerini düşürür.

Poliüretan Sprey Köpük Çatı Yalıtımı Fiyatları

Çatı yalıtımında yaygın olarak kullandığımız poliüretan sprey köpük, maksimum koruma sağlar. Isı izolasyonunda kullanılan malzeme spreyle kolayca uygulanır, fakat koruyuculuğu uzun yıllar devam eder. Poliüretan sprey köpük çatı yalıtımı fiyatları uygulama yapılacak alana, dolayısıyla kullanılacak malzemenin kilogramına göre değişiklik gösterir. En iyi fiyat ve kalite için firmamızı tercih edebilirisiniz.