2000 yılında bu yana, FERKO İZOLASYON İNŞAAT. LTD. ŞTİ. bir çok alanda hizmet vermektedir.

0533 360 22 18

Polyurea Püskürtme Su Yalıtımı

Polyurea su yalıtım uygulamaları özellikle dış ve iç bölgelerde yüksek darbe, aşınma ve 0 su yalıtımı istenen eski ya da yeni yapılarda kesin çözümler sunar.

Sprey Polyurea; hızlı, yüksek esneme karakteri, üstün fiziksel ve kimyasal özellikleri ile uygulama alanlarını suyun sızıntı, pas ve korozyon etkilerine karşı koruduğu gibi UV dayanımlı Poliüretan dekoratif renk seçenekleri ile dayanıklı zemin kaplamalarına olanak sağlar.

Polyurea su yalıtım sistemlerinin geleneksel su yalıtımı ve zemin kaplaması sistemleri ile karşılaştırıldığında ek yersiz olarak sprey yöntem ile hızlı uygulanabilmesi, yüksek esneme kabiliyeti ile çatlak örtme alanlarında kesin çözüm, çok hızlı kürleşmesi ve uygulama alanlarının 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılabilme özellikleri belirleyicidir. Polyurea su yalıtım sistemleri; teraslardan temellere, otoparklardan uçak pistlerine, havuzlardan su depolarına, asfalt kaplı zeminlerden seramik kaplı zeminlere, tribünlerden köprülere, dış alanlardan iç alanlara 0 su yalıtımı ve zemin kaplamasına olanak tanır.