>> Ferko İzolasyon Web Sitesine Hoşgeldiniz

FERKO İZOLASYON - PVC Membran

PVC Su Yalıtım Membranları, tüketiciler tarafından tercih edilmesini aşağıdaki özelliklerine borçludur: pvc membran
Yüksek kalite güvencesi,
Uzun hizmet ömrü,
Zor alev alma özelliği,
Yüksek mekanik dayanım,
Buhar geçirgenlik,
Sıcak hava ile kusursuz ek yeri kaynağı imkanı,
İklimsel şartlara karşı yüksek dayanım,
Bitki köklerine dayanım,
Kolay kullanım ve uygulama olanağı,
Estetik olması (çeşitli renklerde üretim imkanı). pvc membran

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ İÇİN;

PVC Membran ile kaplanan su depoları daha temiz ve hijyen olmaktadır. Ferko izolasyon olarak su depolarınızı pvc membran ile kaplayalım daha temiz bir su deponuz olsun, suyunuzu içiniz rahat olarak kullanın. Su depoları, binalarda içme ve kullanma sularının depolanması ve binaya suyun dengeli dağılımının sağlanması amacıyla yapılmış alanlardır. Binaların bodrum katlarında yapılmış olmalarının hiçbir sakıncası yoktur. Bilakis hidrofor sistemlerinin sağlıklı çalışmaları bakımından zemin katlarda bulunmaları gerekmektedir.

Su depoları eskimiş veya su kaçırıyor diyerek eski depoyu iptal ederek yenisini imal ettirmenize gerek yoktur. Mevcut depoya, yeni depo yapımının %70 az maliyetine su kaçaklarını %100 kesen pvc memban yalıtımı yapılarak sorunları ortadan kaldırmak ve depoyu en hijyenik haline getirmek Müdümkündür. 10 yıl garanti veren başka bir su deposu yalıtım çözüMüdüyoktur.

Yeni inşaatların su deposu yalıtım problemi de, fayans veya sürme esaslı malzemeler ile kaplanmak yerine, aynı pvc membran yöntemi ile çok daha ekonomik fiyatta %100 sonuç alınacak şekilde çözülmektedir. Kullanılan membran; içme suyu ve kullanma suyu depolarının izolasyonunda son kat olarak kullanılan, içme suyu ile temasa uygunluk sertifikasına sahip, UV dayanımsız PVC su yalıtım membranıdır.