Ses izolasyonu

 

Isı yalıtımı

 

Su yalıtımı

 

Pvc Membran Uygulamaları

 

Panel Kaplama - Mantolama

>> Ferko İzolasyon Web Sitesine Hoşgeldiniz

izolasyon, taşyünü, ısı, su, ses izolasyonu hizmetleri

izolasyon, yalıtım, taşyünü, ısı, su, ses, yalıtımı

2000 yılında kurulan firmamız, FERKO İZOLASYON İNŞAAT. LTD. ŞTİ. bütün yalıtım uygulamalarının yanı sıra bir çok alanda hizmet vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine önem vererek, kaliteli ve başarılı işlere imza atmıştır.

Şüphesiz ülkemiz, doğamız ve sağlığımız için yalıtımın şart olduğu dönemleri yaşıyoruz. Bu nedenle FERKO İZOLASYON İNŞAAT LTD. ŞTİ. olarak yalıtım sektöründe hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Referanslarımızı ve Yapılan işlerimizi görmeden karar vermeyin.

Her türlü izolasyon işlerinizi yaptırmadan önce bizi mutlaka arayın.

Tel: 0216 461 42 41 - 0216 461 14 40
GSM: 0533 360 22 18 - 0541 360 22 18

 


BODRUM ŞUBEMİZ AÇILDI
Cumhuriyet Cad. Zırhlıoğlu İş Merkezi No:9 /B2 Ortakent-Bodrum MUĞLA
0252 358 54 22

FERKO İZOLASYON - PVC Membran

PVC Su Yalıtım Membranları, tüketiciler tarafından tercih edilmesini aşağıdaki özelliklerine borçludur: pvc membran
Yüksek kalite güvencesi,
Uzun hizmet ömrü,
Zor alev alma özelliği,
Yüksek mekanik dayanım,
Buhar geçirgenlik,
Sıcak hava ile kusursuz ek yeri kaynağı imkanı,
İklimsel şartlara karşı yüksek dayanım,
Bitki köklerine dayanım,
Kolay kullanım ve uygulama olanağı,
Estetik olması (çeşitli renklerde üretim imkanı). pvc membran

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ İÇİN;

PVC Membran ile kaplanan su depoları daha temiz ve hijyen olmaktadır. Ferko izolasyon olarak su depolarınızı pvc membran ile kaplayalım daha temiz bir su deponuz olsun, suyunuzu içiniz rahat olarak kullanın. Su depoları, binalarda içme ve kullanma sularının depolanması ve binaya suyun dengeli dağılımının sağlanması amacıyla yapılmış alanlardır. Binaların bodrum katlarında yapılmış olmalarının hiçbir sakıncası yoktur. Bilakis hidrofor sistemlerinin sağlıklı çalışmaları bakımından zemin katlarda bulunmaları gerekmektedir.

Devamını oku...

Su İzolasyonu

Binalarda suya karşı en hassas yüzeyler temeller ve çatılardır. Uygulama detaylarında kullanılan yanlış malzeme zaman içinde, ilk yalıtım pvc membranuygulamadan çok daha zor ve pahalı olabilecek onarım ve yenileme gerektirmektedir.

Çağımızdaki teknik gelişmeler doğrultusunda mükemmel denebilecek bir seviyeye ulaşan PVC Su Yalıtım Membranları temelden ara katmanlara ve ara katmanlardan çatıya kadar tek kat olarak uygulanabilen ideal bir su izolasyon sistemidir.

PVC, Poli Vinil Klorid kelimelerinin baş harflerinden oluşmuştur. Uygun ve gerekli katkı maddelerinin yardımıyla oluşturulan, uzun ömürlü, tüm hava koşullarına karşı dayanıklı, sağlam ve geri dönüşümlü, ekolojik bir alaşım olup, bu özellikleri ile çevreye duyarlı tüketiciler tarafından da tercih edilmektedir.

Ses İzolasyonu

ses yalitimiSelüloz esaslı bor, doğal lifli yapısı sayesinde çok iyi ses yalıtıcısıdır. Bor’un gürültü azaltma katsayısı NRC 0,70’e çıkabilmektedir.
Bor’un uygulandığı mekânlarda yankılanma, çınlama tamamen engellenmiş olur. Bor tek başına %55 ses yutma kapasitesine sahiptir. Uygulama yekpare olduğu için ses köprüleri oluşmaz. Bor, toplantı salonları, sinemalar, kayıt stüdyoları ve benzeri yüksek düzeyde ses yalıtım yapılması gerekli mekanlarda güvenle uygulanabilir.
ses izolasyonu ile artık gürültü kirliliğine son..

Isı İzolasyonu

ısı izolasyonuSelüloz esaslı bor’un ısı iletim katsayısı 0,038 W/m.K’dir. Isı iletim katsayısı sıcaklıkla ve yoğunlukla değişmez. Diğer mineral yünlere göre yekpare uygulama sayesinde ısı ve ses köprüleri engellenmiş olur. Isı tutma kapasitesi yüksektir. Özel bir uygulama makinesi sayesinde her tür yüzeye ekyersiz uygulama yapılabilir. Doğal fiziksel özellikleri sayesinde binaların nefes almasını sağlayarak binanın ömrünü uzattığı  gibi yaşanılan ortamlarda da kanfor sağlar. 30-70 kg/m3 arasında istenilen yoğunlukta uygulama yapma imaknına sahiptir. Üretiminde kullanılan malzemelerin hepsi yerli olduğundan ekonomiktir.Son İşlerden...

Ses İzolasyonu - Kafes Garden

...

ses-izolasyonu 11

.....

gölet izolasyonu turkmenistan

İrtibat

FERKO İZOLASYON LTD. ŞTİ.

  • Adres: İnkılap Mh. Küçüksu Cd. Bıldırcın Sk. No:95 /1 Ümraniye - İSTANBUL / TÜRKİYE
  • Telefon: 0216 461 42 41
  • Faks: 0216 461 91 51
  • Gsm: 0533 360 22 18
  • ferko@ferkoizolasyon.com